درباره واچ فور یو

 1. خانه
 2. chevron_right
 3. درباره واچ فور یو
تجارت الکترونیک
تجارت الکترونیک از نمودهاى عینى انقلاب فناورى اطلاعات و ارتباطات در عرصه اقتصاد است. مفهوم و جریان قدرتمندى که تجارت الکترونیک ایجاد کرده، زندگى بشر را دستخوش تغییرات اساسى و مثبتی کرده است. این سبک از تجارت به دلیل مزایا و منافع سرشارى که براى انسان داشته به سرعت و پیوسته در حال گسترش می باشد. مى توان با قاطعیت ادعا کرد که تجارت الکترونیک بسیارى از محدودیت هاى تجارت سنتى را از پیش روی برداشته و نه تنها فرم و شکل ظاهرى تجارت سنتى، بلکه محتواى تجارت را نیز با تغییرات مثبت خود همراه نموده است. همه این گزینه ها سبب شده اند که تجارت الکترونیک، معجزه قرن تلقى گردد.
فرایند انتخاب و خرید ساعت

فرایند انتخاب و خرید ساعت به عنوان کالایی به شدت تخصصی، همواره پیچیدگی‏‏‏‌های فراوانی برای مصرف کننده به همراه داشته و در عین حال، به دلیل هزینه‏‏‏‌های نسبتا بالا و وجود نمونه های غیر اصل، حساسیت بسیار بالایی را برای مشتریان در بر دارد. با پر رنگ‏‏ تر شدن نقش و کاربرد این طبقه کالا در زندگی امروز و خلق شدن محصولات جدید با کاربردهایی نو و در عین حال ضروری برای همگان، انتخاب و خرید این دسته از کالاها هر روز با اهمیت‏‏‌تر می‏‌شوند

در عصر دیجیتال، سلیقه و رفتار مصرف کنندگان به سرعت تغییر می کند. واچ فور یو به تـوسعه کسب و کار تأکید دارد و پذیرش تغییر را رمز این کار میداند. لذا در نظر دارد همگام با انطباق با این تغییرات، با ارائه بهترین محصولات و کیفیت خدمات، مسیر رشد و توسعه را با سرعت روز افزون بپیماید. چشم انداز واچ فور یو تبدیل شدن به رهبر تبادلات اینترنتی ساعت و زیور در ایران است. کمک به جامعه و خردورزی، اخلاق، احترام به ذینفعان و مشتریان و پذیرش مسئولیت اجتماعی از اصول و ارزش هایی هستند که واچ فور یو با تکیه بر آنها بنا شده و به آنها پایبند می باشد.

واچ فور یو

واچ فور یو یک فلسفه ساده را دنبال می کند که آن استفاده از استعداد و فن آوری برای ارائه خدمات برتر است. امروزه در بازاریابی مدرن کلمه کالا معنایی ندارد، بلکه همه مبادلات به نوعی خدمت محسوب می شوند.واچ فور یو مرجع تخصصی نقد و بررسی و فروش اینترنتی ساعت و زیور در ایران است که با ارائه نامدارترین برندهای ساعت جهان، با تنوعی بی‏‌نظیر در گروه‏‏‌های مختلف کاربردی مانند ساعت مچی، دیواری، رومیزی و غیره، و سرمایه گذاری در ایجاد زیر ساخت های پیشرفته سخت افزاری و نرم افزاری برای تولید و ارائه محتوای فنی مورد نیاز کاربران با بالاترین استانداردها، نهایت تلاش خود را کرده است تا با حفظ جایگاهی بی‏‏‏‌طرفانه، به مشتریان و کاربران خود کمک کند تا با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود، وب سایت واچ فور یو را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان و بیشترین سهولت کالای مورد نیاز خود را انتخاب و خریداری کنند.واچ فور یو از هرگونه تلاشی برای بالاتر بردن کیفیت خرید مشتریان خود دریغ نمی‏‌کند و همواره تلاش می‏‌کند تا با بهره گیری از به روز ترین متدهای کیفیت ارائه خدمات (Service Quality) و مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) در طول فرآیند خرید یعنی پیش، حین و پس از خرید، بیشترین ارزش را برای کاربران و مشتریان خود خلق کند.

ظرفیت ها و مزایای واچ فور یو
 •  اخذ  مجوزهای لازم از سازمان های مربوطه از جمله وزارت صنعت، معدن و تجارت (اینماد دو ستاره)، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (ساماندهی محتوای فضای مجازی)
 •  تجهیز وب سایت به سرورهای اختصاصی قدرتمند که مستقیماً توسط کارشناسان هاستینگ واچ فور یو مدیریت می شوند.
 • استخدام برنامه نویسان و طراحان گرافیک نخبه، جهت طراحی فنی و گرافیکی منحصر به فرد و به روزرسانی های مسستمر.
 •  استخدام و آموزش کارشناسان کارآمد، جهت ارائه مشاوره تخصصی به کاربران وب سایت.
 •  استخدام و آموزش کارشناسان تولید محتوا، جهت تهیه و درج اطلاعات تخصصی و جامع برای کلیه محصولات.
 •  استفاده از جدیدترین تکنیک های جستجو و فیلترینگ محصول، مطابق با استانداردهای بین المللی تجارت الکترونیک.
 •  ایجاد واحد خدمات پس از فروش جهت راهنمایی کاربران، در مواقع بروز مشکلات احتمالی.
 •  تأسیس آتلیه و تهیه تجهیزات تخصصی عکاسی صنعتی ساعت و استخدام عکاسان و تصویربرداران حرفه ای جهت تولید عکس های استاتیک، نمای 360 درجه، تیزر، پادکست و …
 •  انتشار مجله تخصصی وومگ جهت فرهنگ سازی، آگاهی رسانی و اشتراک گذاری جدیدترین مقالات، اخبار و رویدادها در رابطه با صنعت ساعت در ایران و جهان.
 •  استفاده از بازاریابی الکترونیک و اینترنتی جهت تشویق و هدایت مخاطبان به خرید ساعت های اصل و اجتناب از خرید محصولات تقلبی.
 • همکاری اثربخش و مستمر با شرکت های وارد کننده برندهای معتبر جهت معرفی و ارائه محصولات به مشتریان هدف.
فهرست